Medlemsstøtte 2012

Medlemsstøtte 2012

Medlemsstøtte for 2012 ble utbetalt første uke i januar. Det var ti søkere til årets støttemidler, samtlige søkere fikk innvilget støtte (ca 30% av søknadssum). Totalt ble det utbetalt kr 21 450. Støtten er gitt til OAFLs medlemmer som har startet stevner for laget eller vist hest på utstillinger. I tillegg ble det i sommer utbetalt totalt kr 6000 i ekstraordinær støtte til medlemmer som startet EM.

Med dette håper vi at OAFL har vært en god bidragsyter til de av våre medlemmer som er aktive innen sport og avl. Styret jobber med å formalisere retningslinjer for medlemsstøtte 2013, dette vil bli informasjonssak under årsmøtet i mars.

Vi håper på en aktiv sesong for våre medlemmer i 2013 og ønsker dere alle lykke til!

Spørsmål om dette kan rettes direkte til styret!

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s